Najmodniejsze fotele do salonu

Najmodniejsze fotele do salonu

Ciekawa aranżacja wnętrza oraz nietuzinkowe meble, sprawiają, że z przyjemnością przebywamy w gustownie urządzonym mieszkaniu. Designerski fotel, czy stuletnia komoda po renowacji mogą być prawdziwą wisienką na torcie. Jakie najmodniejsze fotele do salonu wybrać, żeby pasowały do pozostałych mebli i nie sprawiały groteskowego wrażenia?

 

Kiedy zastanawiamy się, jaki designerski fotel będzie pasował w naszym mieszkaniu, powinniśmy przeanalizować styl, jaki panuje w mieszkaniu. Obecnie większość osób urządza mieszkanie w stylu scandi, który jest doskonałą bazą wyjściową dla wielu innych trendów i stylów.

 

Najmodniejsze fotele do salonu, od jakiegoś czasu mają miękkie aksamitne lub welurowe faktury. Ich kolory są głębokie i nasycone. Designerski fotel oprócz soczystej burgundowej, różowej lub granatowej barwy, ma zazwyczaj fantazyjne nóżki. Najmodniejsze fotele do salonu nawiązują do stylu modern, art deco lub scandi. Wszystkie te style to klasyka gatunku, dlatego pięknie prezentują się praktycznie w każdym salonie.
Designerski fotel od projektanta może sporo kosztować, ale nawet jeden olśniewający mebel, podobnie jak oryginalna droga lampa, mogą z łatwością wywołać efekt,, łał” w naszych czterech kątach.
Najmodniejsze fotele do salonu kupimy też za stosunkowo niewielkie kwoty. Nie będą to meble od projektanta, ale jeśli zależy nam na ciekawym designie, możemy skłonić się ku takiej opcji.
Piękne mieszkanie nie musi przypominać katalogowych zdjęć. Indywidualność i niecodzienny design, jest z pewnością tym, co nadaje naszym mieszkaniom charakteru.