Łóżko z szufladami w pokoju nastolatka

Łóżko z szufladami w pokoju nastolatka

Jeszcze jakiś czas temu łóżka w naszych sypialniach były dość uniwersalnymi meblami. Obecnie producenci przygotowują propozycje łóżek dla różnych grup wiekowych. Ta zmiana najbardziej chyba ucieszyła nastolatków. W końcu ktoś zaczął uwzględniać ich specyficzne potrzeby, produkując meble do sypialni.

Niestety, nie wszystko, co spodoba się rodzicom, ucieszy też dzieci. Zwłaszcza te starsze mają dość jasno sprecyzowane oczekiwania co do mebli sypialnianych. Łóżko dla nastolatka musi być przestronne, wygodne i funkcjonalne. Do tego powinno wyglądać nowocześnie. Czy są łóżka, które spełniają wszystkie te warunki? Oczywiście. Szukajcie na Meble.pl.

Kupujemy łóżko dla nastolatka

Funkcjonalne łóżko do pokoju nastolatka powinno nie tylko zapewniać komfort spania,ale także pełnić inne funkcje, np. być organizerem na podręczne rzeczy. Nastolatkowie mają całe złoża gadżetów, które gdzieś trzeba zmagazynować. Okazuje się, że świetnym schowkiem na nie jest łóżko, a właściwie zamontowane w nim szuflady.

W tradycyjnych łóżkach pojemniki umieszczano z myślą o stworzeniu przestrzeni na pościel. Potrzeby nastoletnich użytkowników są nieco odmienne. W szufladach chętnie umieszczają oni np. odzież na inne sezony. Szuflady to także dodatkowe miejsce na książki lub ulubione gry. Tylko od wyobraźni nastolatka zależy, co tam umieści.

Nie tylko praktyczne, ale i stylowe

Wbrew pozorom, wygoda i praktyczność to nie wszystko, czego wymagają od łóżka nasze dzieci. Według nastolatków, łóżko musi też “jakoś wyglądać”. Niektórych ucieszyć mogą łóżka tapicerowane. Zdecydowana większość postawi jednak na meble z drewna lub sklejki, niekoniecznie jednobarwne. A co z szufladami?

Szuflady to podstawa. Miejsce na najcenniejsze skarby. Co ważne, zakup łóżka z szufladami to także sposób na zachowanie porządku w pokoju nastolatka. Pozwól, by łóżko było nie tylko miejscem do regeneracji sił. Daj swojemu dziecku dodatkową przestrzeń na jego rzeczy. Inspiracje znajdziesz na Meble.pl.