Porcelana z polskiej fabryki.

Porcelana z polskiej fabryki.

Obecnie w sprzedaży bogaty asortyment produktów z polskiej porcelany. Produkty te to elementy do kuchni, albo zestawy obiadowe, serwisy do kawy, czy też herbaty. Serwis obiadowy składa się z talerzy płytkich oraz głębokich.

 

Do tego sosjerka na sos, waza stołowa do zup, misy, półmiski małe i większe. Jak i również salaterki, talerze deserowe. I niebyły by one wyjątkowe, gdyby nie te wzory, wyśmienite, wyraziste, ostre. Wzory o wysokiej jakości, estetyczne, bez żadnych defektów. Wprost idealne, na każdą okazję.
Komplet serwisu w cenie ponad tysiąca złotych. Jednak jest wart tej ceny. Niebywały wygląd, nienaganny kunszt, wręcz majstersztyk wzorów oraz dodatkowa złota nuta uzupełnia wzory. Jak i przy złotej nucie dodatkowo delikatne fale, subtelnie dopracowany każdy talerz, każdy element serwisu obiadowego.

Przy zakupie gwarancja satysfakcji, i zupełnie inny smak przy obiedzie. Produkt dostępny na stronach internetowych. I nie należy się obawiać, że coś się podczas podróży stłucze. Dobrze, solidnie zapakowane produkty dojadą pod wskazany adres.