Skandynawskie biurko- ponadczasowy design

Skandynawskie biurko- ponadczasowy design

Od kilku lat styl minimalistyczny i skandynawski cieszą się ogromnym powodzeniem w Polsce. Dzięki lekkim i jasnym meblom, pomieszczenie wygląda schludnie i czysto. Na szczególną uwagę zasługuje skandynawskie biurko, które znajdziemy w wielu odsłonach.

 

Najpopularniejszą wersją biurka jest połączenie bieli z jasnym drewnem. Do produkcji produktu, jakim jest skandynawskie biurko używa się drewna sosnowego, dębowego lub dębowego bielonego.
Jeśli planujemy urządzić pokój dla dziecka w stylu scandi, biurko skandynawskie z szufladami będzie idealne. Dobrym rozwiązaniem jest też skandynawskie biurko z nadstawką. Dzięki takim udogodnieniom, pociecha będzie mogła wygodnie ułożyć książki, zeszyty i pojemniki z kredkami.

Ceny takich mebli nie są raczej wygórowane. Wiele rodzimych fabryk zajmuje się produkcją regałów, stołów i biurek scandi. Popyt na tego typu meble nie gaśnie, a biurko skandynawskie z szufladami świetnie się sprawdza nawet w biurze lub domowym gabinecie.
Styl skandynawski stanowi dobrą bazę do wprowadzania innych stylów. Tak więc, możemy mieć w domu styl boho scandi, modern scandi czy retro scandi. Duże pole do popisu i uniwersalność mebli, w tym stolików pomocniczych, regałów i kanap wypoczynkowych sprawia, że nie musimy wymieniać mebli co dwa lata, żeby mieć mieszkanie na czasie.

Inspiracji na urządzenie wnętrza, gdzie biurko skandynawskie z szufladami gra rolę główną, możemy poszukać w sieci. Znajdziemy tam mnóstwo inspiracji i z pewnością, któreś z rozwiązań przypadną nam do gustu.