Jak kupić dobre i tanie meble w Rzeszowie?

Jak kupić dobre i tanie meble w Rzeszowie?

Remonty to okres, który charakteryzuje się dużymi zmianami. W zależności od naszych potrzeb i funduszy remontujemy całe mieszkanie, bądź też określoną jego część dokupując nowe meble mając nam zastąpić stare i wysłużone. Gdzie kupować meble o wysokiej jakości i zarazem tanie w Rzeszowie? Jak dopasować meble do naszego pomieszczenia? Za pomocą naszego artykułu otrzymacie odpowiedzi na te pytania. Zapraszamy!

Meble w Rzeszowie

Rozpoczynając remont zastanawiamy się gdzie kupić meble wypoczynkowe i zaczynamy przeglądanie ofert. Oczywiście, można kupić meble z wielkich sieciowych firm, ale pamiętajmy, że na rynku są też te polskie, które bardzo dużą część produktów tworzą w naszym kraju, a nie są importowane jak w przypadku wielkich koncernów. W dzisiejszych czasach tanie meble są na wagę złota i można również wykorzystać internetowy sklep meblowy, a w zasadzie ich mnogość, które oferują całą paletę produktów bez konieczności wychodzenia z domu i zakupienie produktów za pomocą kilku kliknięć myszką. To zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż marnowanie paliwa i czasu, by odwiedzić salon meblowy w którym być może nie znajdziemy interesujących nas produktów.

tanie meble w Rzeszowie

Jeżeli chodzi o stolicę województwa podkarpackiego, to sklep meblowy w Rzeszowie nie jest absolutnie rzadkością; mamy parę lokalnych salonów, które również dysponują sklepem internetowym.

Pierwszym z nich jest Meblo-Dom, który umożliwia opcję kupowania przez internet za pomocą koszyka, oraz ma bardzo interesującą opcję w postaci listy życzeń do której możemy umieszczać różne produkty. Sklep charakteryzują tanie meble, które można kupić również za pomocą rat. Ponadto w ofercie jest wiele łóżek do spania zarówno dla osób dorosłych, jak i młodszych; dla nich inspiracje znajdziemy pod zakładką “meble młodzieżowe”.

Robiąc remont bardzo często szukamy inspiracji i Meblo-Dom właśnie nam to oferuje poprzez gotowe rozwiązania, jak projekty kuchni i salonów, które można zastosować według jednego ze stylów panujących w modzie. Salon Meblo-Dom istnieje już od 37 lat i dzięki temu możemy wywnioskować, że ich produkty są wysokiej jakości oraz obsługa klienta przebiega w sposób jak najbardziej właściwy, co widać również w po opinii klientów, którzy wystawili salonowi notę 4,6 Jeżeli chcesz odwiedzić ten salon, to zapraszamy do budynku przy ul. Armii Krajowej 24 od godz. 9 do 18 od poniedziałku do piątku, oraz w sobotę od 9 do 14.

Kolejny sklep meblowy w Rzeszowie, który wam zaprezentujemy to AMAK-Meble. Firma ta posiada aż 2 salony meblowe; jeden przy ul. Zajęczej 14C, a drugi przy ul. Podwisłocze 6. Sklep oferuje nam pełną ofertę gamę mebli wypoczynkowych, kuchennych i jakiekolwiek dusza sobie zapragnie w naprawdę przystępnych cenach. Sklep ten wyróżnia również mnogość usług, bo AMAK zajmuje się nie tylko sprzedażą mebli, lecz również oferuje meble na wymiar oraz na swojej stronie internetowej oferuje meble z przeznaczeniem dla firm, czyli fotele i krzesła biurowe, stoły konferencyjne, co pokazuje, że firma chce wyróżnić się na tle innych, które takich usług nie mają w swoim portfolio.

Najciekawszą usługą jest jednak renowacja mebli tapicerowanych. Często bywa tak, że jesteśmy przyzwyczajeni do naszych starych mebli, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie, albo po prostu symbolizują dla nas ważne wydarzenia i kojarzą nam się przyjemnie. Jasne, rzadko zdarza się, żeby ktoś miał sentyment do łóżka, ale pamiętajmy, że warto wyróżnić za to firmę, gdyż jest to również opcja dla ludzi mniej zamożnych, których nie stać na nowe legowisko. Wycena takiej renowacji jest bezpłatna, co daje komfort i poczucie otwartości dla klienta. Firma również ma duże doświadczenie w sprzedaży mebli, bo istnieje już od 1990 roku.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego salonu firma jest bardzo pozytywnie oceniana, bo jej ocena w wyszukiwarce Google wynosi 4,4.

gdzie kupić meble w Rzeszowie

Pamiętajmy o tym, żeby wspierać nasze lokalne salony meblowe zapewniając byt polskim rodzinom i wzmacniając polski kapitał.